Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Już jutro nasz debiut!

Przemyślenia przed MMP

Mimo kończących się niedługo wakacji, dla Młodzieżowej Akademii Ultimate na pewno nie kończy się sezon na ciężką pracę! Już za parę dni odbędą się długo przez nas wyczekiwane Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Pierwszy taki sprawdzian, o którym rok temu nawet nie przyszło nam myśleć.

Do Płocka jedziemy nie tylko bardzo pewni siebie, ale również pełni pokory. Przez wiele miesięcy trenowaliśmy najbardziej korzystne dla nas zagrania i szlifowaliśmy taktykę gry tak, aby niedługo zmierzyć się z najlepszymi drużynami Polski. Na boisku chcemy pokazać 100% skupienia, walki o zwycięstwo, ale również poszanowanie przeciwnika i serce które włożyliśmy w tę grę. Podczas meczów zamierzamy przede wszystkim słuchać dobrych rad naszych trenerów, aby jak najlepiej wykorzystać daną nam wiedzę.

Mimo braku doświadczenia w porównaniu z innymi drużynami, zamierzamy pokazać wszystkim widzom na co nas stać oraz czego możemy dokonać działając wspólnie i dobrze się przy tym bawiąc.

W tych chwilach pełnych stresu każdy z nas po swojemu wprowadza swój umysł w stan skupienia. Nasz trener gibie po budowach, zawodniczki wybierają nowe stroje, a zawodnicy już kupują żele do włosów, by w obiektywie kamer wyglądać olśniewająco. Pełni dobrych humorów mamy zamiar zagrać, zwyciężyć i zapamiętać! Do zobaczenia na polu walki!

Żadna drużyna nie jest tak wybuchową paczką jak my!

Podział na grupy i rozpiska:

MMP2018

Weronika Walkowiak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *