Zajęcia pozalekcyjne, reprezentacja szkoły, turniej Poznań vs. Szczecin? Zgłoś się!

Pierwsze w tym roku szkolnym lekcje pokazowe już za nami. Uśmiechy i oklaski po złapaniu dysku w pełnym pędzie – właśnie tak sami zaczynaliśmy wiele lat temu! Widać jak co raz większe zrozumienie techniki rzutu daje ogromną satysfakcję.

Nie chcemy jednak poprzestać na samej prezentacji! W naszych głowach urodził się szalony plan – w każdej szkole, w której prowadzimy lekcje pokazowe chcemy stworzyć drużynę szkolną – albo w ramach sekcji UKSu, albo jako nieformalną reprezentację szkoły. W związku z tym prosimy uczniów z Poznania o dołączanie do grupy na fb: https://www.facebook.com/groups/166469657502772/, a ze Szczecina do tej: https://www.facebook.com/groups/1802434290061024/.

Z przyjemnością poprowadzimy zajęcia dodatkowe z tej dyscypliny, a przed końcem roku kalendarzowego chcemy doprowadzić do starcia Szczecin versus Poznań! W obydwu miastach mamy trenerów i paru juniorów, którzy już opanowali podstawy łapania, rzucania i wybiegania. Obydwa miasta mają niesamowity potencjał! Zróbmy wielkie widowisko!

Klubowe ME, Wrocław 2018. CUSB Bolonia vs Clapham Londyn. fot. Maurycy Szpak

A jeśli czytasz ten artykuł nie wiedząc co to Ultimate Frisbee – koniecznie zapoznaj się z krótką animacją: https://www.youtube.com/watch?v=VPKSk5cWWwU

Do zobaczenia!
Maurycy & Zbigniew

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *