Sprawdzian umiejętności już 2 marca – MAU wystawia 2 składy!

Mówimy otwarcie – jesteśmy dumni z wystawienia dwóch składów na nadchodzących Młodzieżowych Halowych Mistrzostwach Polski. Ciągła rekrutacja i zaangażowanie samych zawodników i zawodniczek przyprowadzających swoich kolegów, koleżanki, czy rodzeństwo oznacza ponad 20 regularnie trenujących osób! W związku z tym podjęliśmy decyzję, żeby zbudować z nich 2 drużyny na Mistrzostwa. Intensyfikujemy treningi i ustalamy w jakim stylu gry czujemy się pewnie, a jaki wymaga jeszcze doszlifowania.

MAU Poznań na treningu

Zostały niecałe 3 tygodnie i już 2 marca meldujemy się na hali SP nr 84 przy ul. Górnickiego 20 we Wrocławiu, żeby stanąć w szranki z pozostałymi juniorskimi drużynami. Będą to dla Akademii Frisbee pierwsze Mistrzostwa halowe, chociaż większość pierwszego składu zadebiutowała już na Mistrzostwach trawiastych w Płocku we wrześniu 2018. Konkurencja w walce o podium absolutnie nie stoi w miejscu. Wrocław wystawi 4 drużyny, Płock – jedną, Dopiewo – jedną. Większość z tych zawodników poznaliśmy przy okazji poprzednich potyczek i wiemy, że tanio skóry nie sprzedadzą.

Martwi trochę kontuzja Kuby Andrzejczaka, ale niestety takie sytuacje losowe zdarzają się w sporcie. Wierzymy, że reszta Akademii będzie dwoić się i troić, jeśli Kubie nie uda się zagrać. On na pewno będzie im kibicował z całego serca. Was też zapraszamy! Wydarzenie na fb – https://www.facebook.com/events/348152409112099/

Pełna lista drużyn:

Młodzieżowa Akademia Ultimate
Młodzieżowa Akademia Ultimate
Mad Hatters
Young Brave Breavers
71 Wratislavia
72 Wratislavia
Flow Junior White
Flow Junior Blue

We wrześniu zadebiutowaliśmy na 5 miejscu z 7 drużyn. Pół roku później mamy apetyt na więcej!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *